Elegance Brilliant Lux juuksepikendused

Elegance Brilliant Lux juuksepikendused

Elegance Brilliant Lux on uus bränd juuksepikenduste maailmas Itaalia firmalt SoCap. Nagu kõik selle firma tooted, on ka Elegance Brilliant Lux juuksepikendused 100% naturaalsed. Elegance Brilliant Lux seeria on sündinud innovatiivse tehnoloogia tulemusena, kus juukseid töödeldakse nii, et nad saaksid tagasi oma täiusliku pehmuse, juukse karva struktuuri, niiskuse ning loomulikkuse. Juukseid töödeldakse üksnes käsitsi. Elegance Brilliant Lux juuksepikendused valmistatakse Lõuna-Venemaa ja Kasahstani juustest. Need on juuksed, mis ei ole otstest kunagi säbrulised ega ei lähe kunagi pusasse.

Elegance Brilliant Lux juukseid töödeldakse üksnes käsitsi, seda teostatakse vastavuses spetsiaalselt selleks arendatud tehnikaga, mis hoiab ära juuste tuhmistumise, kindlustades juuste algse ilme.

Alguses juukseid pestakse, siis sorteeritakse juukse pikkuse, värvi ja kvaliteedi järgi, seejärel neid töödeldakse ja värvitakse. Peale värvimist juuksed kammitakse välja ja paigaldatakse keratiini kapslid. Kuna juuste kutiikulkiht on tervena säilinud, siis on valmistootel säilinud loomulik läige.

Suur struktuuri ja tekstuuri valik lubab juuksuril leida oma kliendile sobivaim ning ideaalseim variant, samas saab neid juukseid kergesti värvida, mis oluliselt laiendab juuksuri võimalusi. Kõik juuksepikendused on valmistatud professionaalide poolt, mis garanteerib selle, et juuste kutiikulkiht on pikendustes ühtepidi. See hoiab ära takerdumise ning juuste murdumise, säilitades juukse karva struktuuri, niiskuse ja loomulikkuse. Need on juuksed, mis ei ole otstest kunagi säbrulised ega ei lähe kunagi pusasse.

Elegance Brilliant Lux kasutab salkude kinnitamiseks keratiini. Keratiini kinnitus on omajuuksesõbralikum, kuna oma juuksedki sisaldavad keratiini. Keratiini kinnitus on väga vastupidav ning seda on hiljem kerge eemaldada spetsiaalse vedeliku ning eemaldustangidega.

See seeria on naistele, kes tahavad alati siledaid juukseid. Elegance Brilliant Lux juuksed jäävad siledaks ka peale hooldust, samuti peale shampooni ja palsamiga pesu.

Toode on sobilik neile, kes püüavad säilitada loomulikku lõpptulemust ja saavutada seejuures elegantsi.

Elegance Brilliant Lux juuksed:

  • omavad maksimaalset kandeaega, saab tõsta (hooldada) mitu korda
  • on kergelt värvitavad
  • on kõrge kvaliteediga.

Elegance Brilliant Lux juuksed on saadaval kõikides toonides.