Energeetiline massaaž soojade poolvääriskividega

Energeetiline massaaž soojade poolvääriskividega

 

 Tsakra kivimassaaž on massaaž kividega, mis kiirgavad soojust. See on kunst, mis ühendab õrna ja lihtsat massaaži kivide omadustega.

Kui soojendada mineraale erilises nõus, siis kokkupuutes kehaga vabaneb neist energia, mis annab meelerahu ja heaolutunde.

Eesmärgiks on kõrvaldada igasugune (elu)jõu muutus, mida peetakse mitmete füüsiliste hädade tõeliseks põhjuseks.

See meetod põhineb pingutust nõudval teraapial nagu akupunktuur, shiatsu, digitaalne surve: kui stimuleerida mõnda kehaosa, vallandub energia, mis annab meile parema enesetunde; me suuname meis oleva jõu minema sinna, kus me seda vajame ja vähendame seda seal, kus seda on liiga palju.

Kivimassaaž mitte ainult ei leevenda füüsilisi hädasid, vaid tegeleb ka nende põhjustega, arvestades aastatuhande vanust idamaist tarkust. Seda tehakse vastavalt loomulike (looduslikule) õpetusele ja seadustele, mida Lääne ühiskonnas ei tunta. Keha ja hinge hellitades (paitades) me vabastame pingeid, mis nagu mürgised sõlmed on end hädadega kokku sidunud.

Värvidel meie ajus on täpne roll meie tervises; mustad värvid tõmbavad ligi haigusi. Kui neid ei ravita õige teraapiaga, ilmnevad nad uuesti või esinevad mingil muul kujul.