Kaunid juuksed on naise ehe

Juuksepikenduste paigaldamine kuumkinnituse meetodil

Oma juustele saad lisada pikkust või tihedust vaid mõne tunniga! Loomuliku tulemuse tagab juuste pikendamine naturaalsete juustega. Pakume  keratiinkinnitusega juuksepikendusi, mis ei kahjusta oma juukseid ja püsivad kenad mitmeid kuid, olenevalt loomulikult ka sellest kuidas neid hooldatakse

Keratiin-juuksepikendused

Juuste pikendamisel lisatavate juuksesalkude arv sõltub oma juuste pikkusest ja tihedusest. Tavaliselt paigaldatakse 100-140 juuksesalku, mis kinnitatakse keratiiniga. Loomuliku tulemuse saamiseks tuleb alati arvestada oma juuste hulgaga. Lisatavate juuksesalkude värvivalikut näete pildil. Juuksepikendused lisatakse salkude kaupa oma juuste külge keratiiniga kinnitades.

Kuumkinnitusel pehmendatakse keratin kristallseks ja ühendatakse see juuksesalguga. Kinnitused jäävad vähem märgatavaks.

Keratiin on aine, mida hulgaliselt sisaldab juuksekarva peamine osa ehk Cortex. Keratiine on mitmeid erinevaid tüüpe ja nende omavahelisest toimest sõltuvad juuste elastsus, vastupidavus ja tugevus. Keratiinkinnitustega juuksepikenduste kandmisel imbub pikkamööda mingi osa keratiinist ka oma juuksekarvadesse. Mitmete klientide kinnitusel juustesalgud, millised puutuvad otseselt keratiiniga kokku, muutuvad vastupidavamaks ja kasvavad kiiremini.

Juuste pikendamiseks kasutatavas materjalis eristatakse sünteetilisi ehk kunstjuukseid ja naturaalseid juukseid. Sünteetilised juuksed on odavamad,  kuid nõuavad kandjalt rohkem hooldamist ja võivad kergemini pusadesse minna.  Naturaalsetest  juustest tehtud pikendused on tihedad ja tugevad ega lähe õige hoolduse korral pusasse. Kasutame 100% naturaalseid SoCap Original, SoCap Eclectica Brillant Original ning Belli Capelli Original Slaavi juuksepikendusi.

Kvaliteetsed materjalid – kasutame ainult 100% naturaalseid SoCap Original, SoCap Eclectica Brillant Original ning Belli Capelli Original Slaavi juuksepikendusi. Juuksepikenduste paigaldamiseks ainult kasutame SoCap originaalkeratiini, pikenduste tagasipanekul kasutame alati uut keratiini. Juuksepikenduste hooldamiseks ja eemaldamiseks kasutame Itaalia firma SOCAP Extension Care kõrgkvaliteetseid tooteid.

Olenevalt sellest kui kiiresti teie omad juuksed kasvavad, ootame teid 3-4 kuu möödudes juustepikenduste hooldusesse! Eemaldame pikendused ja kinnitame samad salgud tagasi juuksejuurtele või vahetame kõik uute vastu, olenevalt sellest, mis seisus pikendused on ja kui hästi olete nende eest hoolt kandnud.