Laavakivimassaaž

Laavakivimassaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle käigus toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine - nn jaotatakse ümber energiavoolud (sealt, kus oli palju – võetakse liigne maha, sinna, kus oli vähe –lisatakse juurde,see tasakaalustab)." 

Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav protseduur, mis kaotab väsimuse ja stressi ning toidab elujõudu. Protseduuri ajal asetatakse tšakra punktidele kehal eelnevalt soojendatud laavakivid,  mis on oma energia saanud päikesest, tulest ja veest ning jäetakse nad sinna mõnekümneks minutiks.  Seejärel algab massaaž roosi- ja mandliõli sisaldava kehaõliga, mida alustatakse õrnade liigutustega ja nõrga survega kohtadele, mida ravitakse.

Laavakivi massaaž on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele. Laavakivid kiirgavad soojust ja positiivset energiat, mis kaotab lihaspinged, reguleerib seede- ja hormonaalsüsteemi ning ainevahetust.

Protseduuri tulemusena avenevad energiakanalid ning organismi energeetika tasakaalustub , vallandub harmoonia ja heaolutunne ning kehasse ja vaimu kogunenud stress kaob.

Üks seanss kestab keskmiselt 60 - 105 minutit.