Meemassaaž

Meemassaaž on pärit Tiibetist, kus seda on kasutatud juba ammustel aegadel. Meemassaaži ei maksa segi ajada endale saunas mee pealemäärimisega. Protseduuril kasutatakse naturaalset,  kreemjat mett. Massaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetus-haiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia, parandades vereringlust nahas ning selle aluskoes ja soodustab toksiliste jääkainete väljutamist organismist. Samuti ergutab lümfisüsteemi ning soodustab naha loomulikku puhastumist, stimuleerib erinevate kudede ja organite toimimist, mille tulemusena paraneb kogu organismi seisund ning läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed.

Lisaks eelnevale silub meemassaaži protseduur silub nahaaluseid tihendeid, mistõttu muutub nahk peale massaaži siidiseks. Võib kasutada ka ühe osana tselluliidi- vastases ravis. Vastunäidustuste puudumise korral võib seda teha ka näole, mis toniseerib, trimmib, puhastab ja tõstab näonahka.

Energeetilisel tasandil – toimib eeskätt eeterkehale, mille korrastamine aitab kaasa füüsilise keha tervenemisele. Mett kasutatakse “kleepainena”, mille abil eemaldatakse saastunud energiat. Selle tegevuse toimel puhastuvad energiakanalid ning taastub energia vaba kulgemine.

Protseduur võibolla veidi valulik, kuid just valu on see, mis juhatab massööri probleemsete kohtadeni. Reeglina on valulik vaid esimene protseduur, järgnevad korrad on meeldivamad. Pärast protseduuri pannakse patsient mõneks minutiks hauduma rätiku alla ja seejärel keha puhastatakse.

Seansi pikkus vastavalt kliendi vajadusele kas 60 või 90 minutit.